Lávový zahradní gril Campingaz EXPERT 2 WOODY

První dnešní tip na zahradní gril je věnován luxusnímu lávovému grilu oblíbeného výrobce Campingaz. Gril můžete vidět na fotografii. Jedná se o model Expert 2 Woody Advantage. Pojďme se podívat, co za své peníze dostanete.

 

Lávový gril je umístěn na stojanu vybaveném kolečky, takže se snadno přemisťuje. Po obou stranách grilu jsou umístěny odkládací plochy. Pod odkládací plochy můžete zavěsit své grilovací pomůcky. Třetí odkládací je umístěna pod grilem a je určena především na kořenky a olej na mazání.

Samotný gril je vybaven dvojitým litinovým hořákem, který možné nezávisle regulovat, což znamená, že můžete grilovat klidně jen na jedné polovině grilu a ušetřit tak plyn. Součástí balení jsou i lávové kameny. Jako zdroj energie budete potřebovat propanbutanovou láhev, která se s grilem nedodává. Tento gril můžete momentálně zakoupit se slevou 1009,- Kč.

Komentáře jsou vypnuté.

Zahradní gril

Vítejte na webu věnovanému zahradním grilům. Zahradní gril se během posledních let stal téměř nepostradatelným společníkem u každého rodinného domku. Velké oblibě se těší grily i v panelákových domech.

Společně se tedy blíže podíváme na různé typy zahradních grilů. Probereme výhody a nevýhody jednotlivých druhů a také doporučíme některé konkrétní modely.

Doporučujeme
Pokud sháníte něco luxusnějšího, než obyčejné grily, mohly by Vás zahradní krby s grilem. Více informací nalznete v sekci Krby a krbová kamna!