Kvalitní grily v akci

Dnes Vám přinášíme několik tipů na grily, které se dají momentálně koupit za zvýhodněnou cenu.

Jako první tip tady máme zahradní gril Campingaz. Konkrétně model Expert 2 Woody Advantage. Jedná se o gril kombinující plynové hořáky a lávové kameny. Ke grilu dostanete zdarma i plynovou láhev Vitogaz. Cena grilu po slevě je 5390 Kč.

 

Druhý tip je na raclette gril Tefal PR600012 Ovation (na obrázku). Gril je možné snadno rozebrat a vyčistit. Vybaven je 8 pánvičkami. Grilování zajišťuje kamenná grilovací deska. Raclette gril Tefal koupíte se slevou 900 Kč za 2099 Kč.

Třetí a zároveň poslední tip je na elektrický gril Fagor BBC 842. Je to malý stolní elektrický gril vhodný především na domácí zimní grilování. Gril je vybaven oboustranným grilovacím roštem. Grilovat lze na žebrované nebo na rovné straně. Gril je zlevněn na 1369 Kč z původní ceny 3490 Kč.

Komentáře jsou vypnuté.

Zahradní gril

Vítejte na webu věnovanému zahradním grilům. Zahradní gril se během posledních let stal téměř nepostradatelným společníkem u každého rodinného domku. Velké oblibě se těší grily i v panelákových domech.

Společně se tedy blíže podíváme na různé typy zahradních grilů. Probereme výhody a nevýhody jednotlivých druhů a také doporučíme některé konkrétní modely.

Doporučujeme
Pokud sháníte něco luxusnějšího, než obyčejné grily, mohly by Vás zahradní krby s grilem. Více informací nalznete v sekci Krby a krbová kamna!